KURUMSAL

HAKKIMIZDA

11.01.1989 Yılında ŞEKER SİGORTA A.Ş. nin B. Tipi Acenteliğini almış, o yıllarda bölgesel Acentelik sistemi olarak RUMELİ CADDESİ ACENTELİĞİ olarak faaliyetine devam etmiş, 01.01.1995 Yılında PERPA TİCARET MERKEZİNE şirketimiz merkezini naklederek günümüze kadar devam etmiştir. 23 OCAK 1997 ŞEKER SİGORTA A.Ş. nin sözleşme yapma ve prim tahsil etme yetkisi verilen sözleşmesi ile (A) tipi Acente olarak faaliyetine devam etmiştir.
 
Şirketimizin kuruluşunu takip eden yıllardan günümüze kadar yaşanan sosyal, ekonomik krizlere rağmen kurumsal ve sektörümüzde markalaşmış ŞEKER SİGORTA A.Ş.' nin 1999 yılında üstlenmiş olduğu misyon, ve sahip olduğu vizyonu kendi şirketimizin misyon ve vizyonu olarak benimsedik. Acentesi olduğumuz ŞEKER SİGORTA A.Ş.' nin 1999 yılından bugüne değin yapmış olduğu kalite kriterlerini, amatör ruh ve profesyonel yönetim güven ilişkisi ile ; güvenilir, genç, dinamik, uyumlu, güleryüzlü yönetim, uzman kadro, kusursuz eğitim, güçlü teknolojik yapı, koşulsuz müşteri memnuniyeti, kurumsal pazarlama ve büyük düşünen ve acenteleri ile entegre olan yönetim kadrosu ile birlikte krizleri aşarak geleceğe yönelik hedefleri geliştirdik.
 
17.06.2002 yılında sektörümüzün marka olan kurumsal şirketi GÜNEŞ SİGORTA A.Ş nin Acenteliğini alarak şirketimizin misyon ve vizyonunu acenteliğini almış olduğumuz sektörümüzün dev şirketlerine entegre olarak şirketimizin çıtasını yükseltmiş sektörde etkin bir şekilde yeni alanlara, yeni hedeflere doğru çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
 
Sektörümüzde MARKA OLAN BU İKİ DEV ŞİRKETİN SAYIN YÖNETİCİLERİNE;
Şirketimize vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ediyor, başarılarımızın birlikten kuvvet doğar, ilkesi doğrultusunda devam edeceği inancı ile başarılı çalışmalara imza atacağımızı ifade ediyoruz.
 
Selçuk METİNYURT

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Sigortacı Sigorta Aracılık Hizmetleri