KURUMSAL

HABERLER & DUYURULAR

Türkiye’nin en köklü sigorta şirketleri ile çözüm ortaklığına sahip firmamız, tüm araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak sigorta çözümleriyle sizlere güvence sağlıyoruz. Ödemelerinizi ister peşin ister taksit taksit ödeyin. Üstelik poliçenizi adresinize ücretsiz teslim edelim. En iyi trafik sigortası şirketlerinin onlarca sigorta paketi arasından en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz!
Araç kasko sigortası, Trafik Sigortası fiyatları; kişisel özellikler, araç hasar geçmişi ve aksesuarları gibi detaylara göre farklılık gösterir. En uygun kasko sigortası, teminat ve fiyatlar karşılaştırılarak seçilmeli ve uzman desteği ile satın alınmalıdır. Firmamız yılların sigortacılık tecrübesi ile her bir müşterisinin ihtiyacını tanır ve ona yönelik çözüm sunar. Teklifler arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun poliçeyi seçmek için uzmanlarımızdan destek ve her türlü sorunuza cevap alırsınız.
Firma müşterilerimizin poliçe vadelerini onların yerinize takip ederiz. Siz değerli müşterilerimiz olarak vadeniz dolmadan önce sizinle iletişime geçerek, poliçenizi yenilemeniz için bilgilerinizi güncelleriz, En iyi şirketlerden sizin için teklif hazırlar, yenileme ve hasarsızlık gibi indirim haklarınızı sizin için gözetiriz, vade tarihinizde yenilemenizi yaparak, kesintisiz sigorta güvencesi almanızı sağlarız.

SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için kayıt olun.

© Tüm Hakları Saklıdır.
Sigortacı Sigorta Aracılık Hizmetleri